Sponsors

 • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
 • Specialized Concept Store Svorada Brno
 • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
 • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Takže pátek začal stejně jako každý takový den…dlouhým válením se u pc :D Ale tohle bylo vážně kruté, hromada práce, začínají se blížit termíny odevzdání úkolů a já se nemohl k ničemu dokopat. Tak aspoň s bráchou na pár foteček do lesíka na stařičkou a zpustošenou trať. Pak zase válení se doma a k večeru jsem se šel podívat do Jesenického Minipivovaru, protože slaví 1. výročí od otevření! Tak jsem tam něco nafotil, dal si pár pivek a šel dom. Jo musím říct, že chuť piv je něco úplně jiného než co dostanete kdekoliv jinde! Fakt chuťovka![more…]

img_3251

img_3262

První výročí Minipivovar Jeseník!

Jak jsem již řekl, slavilo se jejich první výročí. Všude hektolitry piva hlavně z malých pivovarů podobných tomu Jesenickému. Tak přeji do dalších let mnoho spokojených zákazníků!

img_3300

img_3312

A zbytek galerie níže, teď mě omluvte jde se pracovat a dohánět resty…

 

 

 Přečteno:11380
Categories: Bike, Ostatní

4 Responses so far.

 1. I used to ride my bike down there alot also. We would head over to Berkeley Island park and look at all the boats on the bay that we could not afford.

 2. Eddie napsal:

  pmI sure hope the press is getting that message. Imo, they are becoming more and more irreaevlnt. They need a huge infusion of reality before they become obsolete. Yeah. Citizens vs the government, like never before. We have no recourse but to fight back with all our strength and resolve. The government is not for the people. The government is acting like an enemy. Bravo to all who are stepping up to the plate with reason and lawful order.

 3. Petr S. napsal:

  Určitě můžu poslat. Právě nahrávám všechny fotky v původním rozlišení a pošlu na mail zadaný u komentáře.

 4. Standa napsal:

  Cauvec,super, ze se ti u nas libilo a dekujeme za mila slova a zverejneni fotek. Myslis ze by si nam pres neco mohl poslat zip techto fotek?
  dekujeme
  za MINIPIVOVAR JESENIK
  Standa

Leave a Reply