Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

A je tu středa, střed pracovního týdne. Mě teda pracovní týden skončil už v úterý (pokud nepočítám home office), ale někteří musí makat pořád. Takže ve stručnosti, v pár větách, v pár fotkách… aneb „Můj milý fotodeníček 26.9.“ :D[more…]

Takže ráno normálně budiček…na to mám své drahé spolubydlící, kteří téměř vždy vstávají dřív než bych si přál. A pak Honzík Švubů přišel s návrhem jít na silničku…tak 30-40km, protože v poledne je škola. A tak jsem si půjčil karbon od Páji, navlíkl týmový obleček a jeli jsme. Obkroužili jsme jih Brna, 42km za hodinku dvacet. Návrat v půl 12, takže nejvyšší čas vyrazit do školy….

obraz005

obraz001

Od 12 do 13 jsme měli na Kraví Hoře předmět „Halliwickova metoda plavání“, bohužel zatím jen teoretickou hodinu. Nic moc no. Ale po treninku přišlo volno vhod. Na bytě veget u televize, oběd a tak podobně. Honza šel zas na trenink, já si válel šunky v křesle a hrál CS a ladil foťák.

A v půl páté jsme vyrazili do Bystrce  na trailsy. Já s foťákem, Hoznik s Osulou na bikrosákách a Pavel přijel na silničce taky fotit…

img_3226

img_3199

A tak si tam kluci nějakou tu hodinku blbnuli. Aspoň jsem zas něco zkusil nafotit (asi 240fotek :D).

Bohužel doma na nás čekala vana prádla k vyprání a tím jsme celý den blokovali koupelnu. Vyprat, najíst a zas vegetit. Chudák Honza se nemohl ani hnout a seděl v křesle.

A teď je právě půlnoc, alespoň jeden úkol do školy mám hotov,dopíšu to tu, pustím znovu nový díl HIMYM a jdu spát. Čau ve čtvrtek….

 Přečteno:13893
Categories: Bike, Ostatní

One Response so far.

  1. Christy napsal:

    How exciting that they want to put this beautiful piece on TV! We do make art to share, so it's wonderful that so many people will be able to see it. Do you know if it will be in the opening credits, or what? Do you know when the pilot will be on? I hope the show is on regular TV (I don't have cable.) Coottarulaginns!

Leave a Reply