Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Uplynul další rok a mistr Robson z Areálu Větrný Vrch.cz spáchal tuhle super akci – bike fest na Dolní moravě. Víkend plný sluníčka, bikování, pohody, piva, focení, zevlení, relaxování, dobré muziky…prostě nejpohodovější akce roku.[more…]

Sice jsme delší dobu museli čekat na Transportera, ale to nevadilo, DéeM blízko, cesta rychlá, takže  v pátek v 15h jsem už byli nachystaní u vleku ve složení já, Jiřík Smyčka a Ivetka Coffre a pan Goofy a mnoho dalších bikuchtivých riderů. Letošní nadupaný bikefest mohl začít.  Pátek byl ve znamení klidného ježdění, ladění stop, tréninku, menšího fotosejšn a večerní mega párty s live koncerty. Zahrálo nám 5 skupin: Trubadoors,380V,BENJAMING BAND, SUNSET TRAIL a večer zakončili DIRTY BLONDES. Parádní sestava, párty hard, ráno taky hard :D Ale i tak v 9 nástup na vlek a jezdit, neb nás čekal sjezdový závod.

Bike fest DM

Bike Fest DM

Závod se jel tradičně na dvě jízdy=dvě trasy, fourcroska+dh v lese. Já obojí sral, ikdyž v Lese jsem náskakal co šlo. Přitom jsem si myslel jak jedu dobře a ono houby. No nic. Mám naskákané nové věci, nerozbil jsem se. Vítěz mi sice dal v součtu asi 35vteřin a mám tak jen 39.místo, vůbec mě to nesere. A hlavně jsem zajel Goofyho a to lítal jak drak :)

Jiří zas jel jak hovado! Fourcrosku nalítal celou a o vítězství mezi juniorama ho nepřipravil ani pád v lesní DH trati. Fakt hroznou kudlu a v součtu času nadělil soupeřům asi 12s.

Skoro jsme museli donutit Ivet aby jela a ještěže jela! Protože na prvním závodě zajet hned druhý flek je sakra dobrý! Ta holka má potenciál, z ní něco bude! Gratulace vy dva!

Dolní Morava

Dolní morava

Během soboty byl ješte slopestyle a tam jako padaly hrozný pekla. Na DéeM přibyl krásný, macatý, dřevěný odpal….5m gap. Většina ho skákala rovně, padaly x-upy. Ale co předvedl Tomáš Kalina bylo zlo…vyslal z toho velkýho gapu backflip..no tvuj až se mi hlava zamotala. Taky proto si zasloužil první místo!  Druhej byl Damian, třetí Netro, který motal šílený 360 s tailwhipama. Ostatní kluci sázeli backflipy jak o život. Porodci to neměli vůbec snadné.

img_1144

Pak přišla na řadu sobotní párty, kde nás čekalo hned šest kapel: AFARASTAFA, BORON, SKA N DAAL, U C E E  &  F L A V O U R  B A N D, SHATTER a PAPA KRISTA. Bohužel na první koncerty se přihnala slušná průtrž, o to větší zábava byla sledovat lidi blbnoucí v bahně před podiem :D Ale ani zhoršené počasí nikomu na náladě neubralo a všichni byli spokojení.

Vše se podařilo, počasí parádní, pivo výborný, pojezd luxusní, většina odjela domů ve zdraví. Faktor zábavy prostě na maximu! Velké díky patří Robsonovi z arealvetrnyvrch.cz a Vločkovi za moderování a všem, kteří se podíleli na přípravě areálu a všeho okolo. Díky!!

Ještě pár fotek dole a všechny fotky pak u mě na picasaweb a přístí rok se tam potkáme zase!

 Přečteno:4008
Categories: Bike, Fotografování

Leave a Reply