Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Po skončení bikeparku na DM, jsem moc nedoufal, že by se konal další bikefest, ale nakonec štestí přeci jen přálo a díky Robsonovi a celý DM rodině se fest uskutečnil.Díky!! Takže plán byl jasnej, ve čtvrtek po robotě naložit biky na auto, a už sem to sypal na Dolní Moravu.

Ve 16 jsem byl tam, krátce pokecal s Robsonem o tom co se v životě událo, zaparkoval na louce ale to už jsme se zdravili s dalšíma lidma co dorazily, padla uvitící slivovička a tak. Po chvíly jsem vzal xc a jel se trochu projet, po přijezdu postavit stan a vzhůru na Větrák, kde už bylo pár lidí, takže pokec a pití v takové poklidnější atmosféře. I přesto slivka padla velice rychle :) Ráno člověka vyhnalo ze spacáku sluníčko, které hodlalo připalovat mocnou silou. No v tom vedru na sebe naházet chraniče bylo něco, ale i tak už v 10 člověk visel na laně. Na úvod jsem to bral střídavě po 4x a lesní DH, přivykal gloryně, no prostě jezdil, takže celej den člověk strávil na kopci s prachem v hubě ale spokojenej.

5

Večer pak následovali kapelky, pokec s lidma at už známýma či neznámýma. Výborně zahrála kapelka Dirty Blondes, fakt se mi to líbilo a panáček se zpěvačkou byla taková třešnička. Spát se šlo ani nevím, party se totiž rozjela pěkná, ale myslím že tma ještě byla :)). Ráno pak pomalejší vstávačka, registrace na závody a zase na lano. DH závody se jely na dvě kola po 4x, lepší čas se počítal. Někteří lítali teda dost ostře, což já teda jel o dost klidněji, na čase to bylo vidět. Musím trochu poladit styl a nabrat váhy neboť Gloryna si se mnou ve vzduchu dělala co chtěla, ne moc přijemné :)) Ale s postupem času to bylo lepší a lepši, takže nakonec spokojenost. Odpoledne pak proběhl dualek, docela to klouzalo po louce a zpetření přes crosku tomu dalo ten správnej adrenalinovej náboj. Pak jen vyhlášení výsledků a další dlouhá party, nejdříve kapelky a pak dj až do východu slunce. Party mocná, mnoho panáku a mnoho piva, někdo skončil v koši, někdo za oknem, další s kousnutím od psa nebo bez peněz…mnoho se toho za ty oba večery událo. Nedělní ráno, bylo ve znamení potacejích se mrtvolek a dost lidi už ani nešlo jezdit a spíš bralo roha k vodě, já a pár dalších však jěště využilo vleku a šlo jezdit i přes pokračující vedro. Kolem jedné jsem to přeci jen zabalil a pobalil a vyrazil dom. Akce to byla opět velmi vydařená, ikdyž něco mi tam chybělo… každopádně díkec všem co to umožnili, všem zraněným či kousnutým brzké uzdravení a snad za rok opět… s některýma už teda v zimě :)

Thanks Brother for this story :)

 Přečteno:2442
Categories: Bike

Leave a Reply