Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Myslím, že není třeba nějak extra dlouze sobotu 7.12. 2013. Jednoduše…v Praze měli koncert Black Sabbath! A s bratrem jsme tam nemohli chybět! Jelikož lístky jsme měli koupené už někdy od jara! Já jsem vyrážel z Brna, po dálnici. Martin autobusem z Jeseníku. Kolem 15h jsme se našli na Černém Mostě a vyrazili do města. Metrem k O2 Aréně, dát si pivko a hurá čekat do fronty.

Bohužel otevřeli opravdu až 90min před akcí, tzn v 18:30 a my tak stihli docela prochladnout. Nicméně dovnitř jsme se dostali bez problémů a podařilo se nám zabrat místa blízko plotu, tak jsme stáli poměrně blízko. Od 20h hrála nějaká předkapela, která se všeobecně moc nelíbila. Nicméně v 21h nastoupili na podium Sabbathi a to bylo jiné kafe! Takže nás Ozzy s klukama bavili skvělé dvě hodiny :) Nevím jestli se k tomu vyjadřovat k písním. Je to přeci legendární Black Sabbath a ten prostě nemá chybu.

Asi o půlnoci jsme se dostali zpátky k autu a vyrazili směr Jeseník. Cesta se kvůli sněhu na silnici a tudíž pomalé/opatrné jízdě prodloužila a přijeli jsme něco před pátou ranní a rovnou do postele :)

Mohli by tu zahrát ještě jednou, nebo i víckrát :)) A ještě pár fotek, co Martini nafotil na svůj minifoťák :)

 Přečteno:2914
Categories: Ostatní

Leave a Reply