Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Lidičky z týmu eSeNBáci v čele s Laďou Chmelařem udělali letos v Jesenickém šneku pěkný vítr. Pořádali hned dva závody a na rovinu říkám: Oba byly super! Ten první bylo takové přerostlé XC s názvem „Šumná jízda“ a jako druhý udělali letos poprvé časovku mtb na Šerák. Nějakých 11km stoupání s 900m převýšení a hromadným startem. Proč ne.[more…]

Na Šumné jízdě jsem dělal jen doprovod, ale na časovku jsem poladil svůj časovkářský speciál a nafasoval startovní číslo. Tím speciálem samozřejmě myslím 15ti kilový Agang Cult na 150mm :) Systém ETA na vidlici a ProPedal na tlumiči jsou super systémy, takže mě limitovala jen ta váha. Start jsem vybral systematicky s pěkným výhledem:

Čas-off-ka na Šerák 2012

A tak jsem prostě dupal 11km do kopce. Na občerstvovačce jsem dojel Kamila Osladila, což byl trošku cíl. Ale já se zastavil na pití, Kamil ne. Takže jsem ho opět doháněl, předjel a už jsem viděl kdesi předeme zelený dres Biketeamu Zlaté Hory…Peťa Kašpar, byl můj další cíl! Vychutnal jsem si ho před posledním stoupáním, kde jsem nasadil a v cílové rovince předjel ještě dalšího soupeře.

Můj čas? Vzhledem k času vítěze, asi 42min, je můj hodně špatný. Ale já jsem s 1h5min a pár vteřin spokojen. Poslední jsem nebyl, neumřel jsem, lidi, které jsem chtěl jsem předjel. Paráda!  Jinak od nás z Cyklo TJ Písečné: Mach 2. ; Jirka Kouřil 2.; taťka 3.; slušná bilance, ne? :) Další mtb časovka mě čeká 5.8. … MTB časovka na Bišovku, opět v seriálu Jesenický šnek. Ale tady budu naštěstí jako pořadatel seděl na rozhledně s notebookem na klíně. Doufám, že bude lepší počasí než loni. Koukejte přijet!

Čas-off-ka na Šerák 2012

Kupu dalších fotek a kompletní výsledky najdete na webu týmu eSenBáci.com

 

 Přečteno:4019
Categories: Bike

Leave a Reply