Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Rychlým krokem se příblížil termín konání Mistrovství ČR v DH,které se jede 26.8. a den před tím se jede pátý závod ČP v XC. Pro letošek byl vybrál bikepark v Koutech nad Desnou. Nový bikepark, pro pohár nové trasy, pro pořadatele těžká zkouška když dostali hned MČR. Uvidíme za týden. Každopádně jsme s Jiřím a Mikem museli jet potrénovat, protože pohárovou trať na pár dní zavřou a budou opravovat a chystat.[more…]

img_1397

Takže jsme vyrazili hned ráno aby jsme stihli hned první lano a měli tak hromadu času na trenink, což se ve výsledku ukázalo jako lehce kontraproduktivní. Já s Mikem závod nepojedeme, ale jezdit jsme taky jezdili jak o duši a všichni jsme aspoň jednou hapali. Teda já jednou, někteří i vícekrát. Na rozehřátí červenou s napojením na modrou a jinak jsme řádili hlavně na černé „pohárové“ trati. Kolem poledne nechali jet lano v kuse, tak jsem si dovolili dát pauzu.

img_1443

img_1459

 

Odpoledne už jsme byli docela jetí, prsty bolely. Já hned někde v druhé jízdě urval ve vidlici tlumení s odskokem, takže každý hrbol byl doprovázen hlasitým chrastáním zbytku vnitřností a nehorázným kopancem do rukou. Brzdy taky už moc nebrzdili, ruce bolely, nohy bolely. Nejsme prostě zvyklí tak dlouho jezdit. Všude moře prachu, vybrzděné díry, že se v nich kolo ztratilo. Naskákal jsem 6metrový double, hrozně jsem dával nažrat svému Cultovi. Permici jsem měl od Macha zdarma, takže utráta nula nic. Takže naprosto super pojezd. A nějaké časy ještě…mě stopky ukázali 6:41, hodně špatný. Mike to zvládl za 5:30 a Jiří nevím, ale ujížděl nám oběma, takže asi určitě byl rychlej. Na poslední jízdu jsem vzal foťák, aby byl nějaký obrázkový materiál a skoro hodinu, jsme fotili.

img_1509

img_1505

Teď nás čeká odpočinek a menší trénink na domácích tratích a v sobotu, den před mistrovstvím hurá znovu do Kout na měřené treninky a omrknout jak to pojede xcéčkarům a v neděli pak na samotný závod. Z obou akcí snad bude nějaký ten materiál, takže nikam neodcházejte. Menší galerka na závěr:

 Přečteno:10660
Categories: Bike, Fotografování

One Response so far.

  1. Karson napsal:

    Your answer lifts the intlnligeece of the debate.

Leave a Reply