Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Konečně jsme se s Coffre Ivetkou shodli na vhodném termínu na bike! Cíl byl stanoven dřív, ale ten termín byl mnohem horší. Nakonec se povedlo. No a více se dozvíte až po kliknutí na „více“ :D[more…]

Sraz jsme se domluvili v 15h na Smrku. Z Jeseníku to mám 20km téměř výhradně stoupání, takže jsem vyrazil už ve 13h abych přijel včas. Na to jak pomalu jsem jel, mi cesta trvala hodinu čtyřicet a vyhlídka 20minutového čekání se mi moc nelíbíla. Ale Ivetka je snad jediná ženská, které když se řekne ve tři, dorazí včas a navíc ještě o něco dřív!

Coffre Ivetka na Smrku

No a tak jsme mohli vyrazit po hranici na Paprsek, což je podle mě jeden z nejluxusnějších trailů široko daleko. Takže jsem si to hrozně užíval a chuděru Ivet tak nechal daleko za sebou. Při zpáteční cestě mi to vrátila. Na Paprsku bylo parádně, teplo, z jedné strany černé mraky, z druhé azuro a sluníčko. Občerstvit se, odpočinout, opálit. Takový menší zevl. A pak už jsem jeli zase po hranici zpátky na Smrk, protože jsem chtěli pokračovat pěkným sjezdem na Ramzovou.

Paprsek

img_1585

Po druhé na Smrku, už jsme ani neodpočívali a valili rovnou na vrchol, Ivet navlíkla chrániče a pak začala jízda. Kurde docela mě hnala. Nojo, jsem hodnej kluk, jel jsem pomalu abych ji trochu „hlídal“ :D :D

img_1588

Na Ramzové začalo poprchávat, Ivetka mě vzala domů,  nakrmila a déštík mezitím ustal. No a než se setmělo musel jsem domů. Ovšem dal jsem si nový osobák…z Petříkova do Jeseníku za 27min:)

A tak skončil páteční den plný pohodového ježdění a relaxu. Více takových dní!

 Přečteno:2865
Categories: Bike

Leave a Reply