Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Venku panuje konečně jaro, ale někteří se zimy a sněhu nechtějí vzdát. Takže se vrátíme do zimy na Freeride – Just ride – Dolní Morava 26.1.2013 Pár slov spolu s fotkama mi přišlo od bro Martini [more…]

Rok s rokem se sešel a nastal čas se vypravit na DM vyzkoušet novinky ze světa snb a pořadně je ojezdit ve skvěle připraveným parku. Sníh nás sice letos trochu napínal, ale nakonec něco spadlo a i přes tu bídu byl na DM připraven opět skvělej park. Ráno jsme dorazily na místo už kolem 8, takže byl čas si zajít na čaj a pokecet se známýma, a kolem 9 jsem už jstepoval před stánkem freeride pro demo pass a mohl se začít testovat, Hned jsem si pujčil botky od Vans a prakticky jsem z nich vylezl až na konci akce, tak se mi v nich líbilo. No značek mraky prken ještě víc, takže jsem se měl co ohánět, abych toho pojezdil co nejvic. V přestávkách to byl třeba zapít jagrem, aby člověk načerpal sil a trochu se zahřál :) Nejlíp se mi jezdilo asi na prkně od gravity, flow, forum, bataleon, ale každý mělo něco do sebe…Třeba takový Nano, mělo hodně rychlou a skoro nezničitelnou skluznici a ohebnost prkna mazec. K večeru proběhlo vyhlášení nejlepších testrů a pak už je za  svitu měsíce cesta dom.

img_4766

PS: Možná mám trochu pomíchané fotky, přišli v jednom balíku. Ono ostatně jde pořád o ježdění na prknech na sněhu, takže to snad přežijete :)

 Přečteno:5944
Categories: Další sporty

Leave a Reply