Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Konečně mi skončila škola, všechny předměty za sebou a teď jen v červnu státnice. Tudíž trochu volna a po delší době další zajímavý víkend v Jeseníku. Pár vět co jsem dělal najdete v článku. [more…]

V pátek večer jsem přijel z Brna. V sobotu dopoledne jsem se válel u filmu. Pak jsem sedl na autobus a jel se podívat k babičce do Kunětic. Oblíkl jsem si oblečení Ronhill na testování. Protože cestu zpátky jsem pojal jako trenink a běžel jsem. Výsledek 10km za 55minut. To mi vnuklo myšlenku na novou výzvu pro letošní rok. Zaběhnout půlmaraton, nejlépe do dvou hodin. Chtěl jsem Olomoucký, ale ten se mi nejspíš bude krýt se státnicemi. Zbytek dne znovu relax u filmů.

Neděle ráno v 8 budíček, ano tak brzo. A rychle do posilky, kde jsem hodinku mučil. Tolik cvičení tak brzy po ránu, nejsem zvyklý a ještě teď mě některé svaly bolí. Ale to nezabránilo odpolednímu plánu. Focení s Jirkou Smyčkou na Smrčníku na Miroslavi. Jen mě štval blesk s odpalovačem, když v zimě spolu moc nekomunikovali a tak za 3h v lese vzniklo asi 10 dobrých fotek. A právě tyhle fotka tady máte v galerii. Sice jich tedy vyšlo málo, ale za to parádně.

 Přečteno:9775
Categories: Bike, Fotografování

3 Responses so far.

  1. Buenas, ya he conseguido crearlo, pero ahora, al intentar añadir un storage en el esxi me da un error. En el log del SFU, me aparece que hay un mount y luego un unmount.Sabeis que puede ser?Saludos y gracias.

  2. You know he will grow out of it, he just needs some time. And it will be when he decides to. Just make sure he knows you love him. I think as long as he knows that things will be fine. I still have a hard time going out of my comfort zone. Qualified, I don’t know one mom that feels qualified . Half the time I don’t even know what I am thinking.Kelly none of feel like we are

  3. Ice napsal:

    Nossa, remtneale lindo!!! Só o vestido da noiva que não gostei, ela é linda, mas não gostei, mas é aquela coisa, o que seria do azul se todos gostassem do amarelo?? rsrs bjosss!

Leave a Reply