Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Dostal jsem od bratra vyprávění a spoustu fotek z uplynulých 3 měsíců. Ale je toho fakt hodně a stojí to za to, takže to bude na dvakrát ;)

Abych tak nějak stručně shrnul události posledních 3 měsíců a kousek co jsem zažil, budu muset trochu pátrat v hlavě, ale snad to z té šedivé kůry vyplave na povrch. Takže krom nepříjemných věcí jako nějaký ty natržený žíly, nemocnice, mejdany a ranní kocoviny, nějaké vitaminové bobulky a hromady gumových medvídků :) spousty práce se událo z těch zajímavějších akcí asi toto:

V březnu ještě panovala zima, a dokonce i vylezlo slunko takže byl přímo ukázkovej den, tak jsem vyrazil na sněžnicích na odpolední výlet na Vysoký vodopád. No myslel jsem, že v zimě tam moc lidí nechodí, ale vychozený chodník mě rychle vyvedl z omylu.V údolí panovala dosti kosa i přes zářící slunko, takže cesta byla rychlá, par fotek parádně zmrzlého vodopadu, doplnění energie oplatkem a čajem a vyrazil jsem zase zpátky k autu.

Další vikend jsem se po x letech vydal na běžkách na Praděd, no co bych k tomu řekl, mlha že by se dala krájet a na běžky zase x let nevlezu :))

Pak nám krasně nasypalo na velikonoce, takže místo kola jsem podnikl několik výšlapu na chlum a o víkendu jsem se vydal na Skřítek z cílem přespat na Jelení studánce, počasí hlásilo že odpoledne bude sluníčkové a tu ranní mlhu bych přečkal. Ovšem už na Skřítku a cestou na Ztracené kameny, kdy severák foukal jak v pravé zimě a mlha se stále ne a ne rozpustit mi bylo jasné že se slunka asi v nejbližších hodinách nedočkám. No každopádně jsem úspěšně dorazil na Jelenku, hned jsem se ukryl vevnitř abych se zahřál a posilnil, ale to bylo jen na velmi malý moment. Páč takovej bordel jsem uz dlouho neviděl, jedinej použitelnej přístřešek na hřebenovce, ale co tam jsou lidi schopni udělat, to mi hlava nebrala. Odpadák, kterej nevim kdo chytrej tam přitáhl, naprosto plnej. Nj když tam je, proč by to lidi nosili zas dolu že, strášná váha, takže se tam nacházelo od banánových slupek, přes rozbity flašky od chlastu až po vložky snad všechno. Některý lidi a asi spíš z velkých měst prostě jen jezděj dělat bordel, bych řekl. Rychle padlo rozhodnutí že v tom spat nebudu, nasazení sněžnic a rychlým krokem jsem pokračoval na Ovčárnu a do Karlovy studánky, kde nečekaně kolem 4 hod. vykouklo slunko.

No takže po nedobrovolně zkraceným plánu jsem druhej den vyrazil na poslední pojezd na prkne, a to na Šerák, sluničko svitilo cesta po sjezdovce na horu ubíhala rychle a dolu pěkně po sjezdovce to uběhlo ještě rychlejc.

V květnu jsem byl mrknou na Odemykaní mechových jezírek a na znovu otevření nově opravené naučné stezky, s komentovanou vycházkou až k jezírku. Pěkná klidná vycházka, se spoustou zajímavostí, pro ty co sou na Rejvíze poprvé. Na mecháči jsem chvíly poseděl a pak už jen valil pěkně po svých přes chlum dom.

Co se kola týče, tak po nemoci jsem si dal pár pojezdů ze Zlatáku většinou přes Čertáky na novém a vytouženém sjezdáku Giant Glory. No pak následoval první školicí tyden v Benešově a cca za měsíc pak druhej. Kdy člověk od rána sedí v lavici a je masírovanej tunou a tunou zákonu, co musí znát ke zkoušce. No ale na druhou stranu jsem tam potkal spoustu skvělých lidí, takže se z toho posleze stal spíše tydenní poznávací večirek. Spát se občas chodilo i za světla, navštivili jsme spoustu kulturních zařízení, jako Konopiště, místní rybníky, bazén, bowling, místní velmi levný bar no prostě super…, ještě pak posleze dát ty zkoušky.

Pokračování bude brzy, čeká Vás ještě červen, kde se podíváme více na kola a do nepřístupných jeskyní v Moravském krasu! Sledujte nás i nadále :)

 Přečteno:9660
Categories: Bike, Další sporty, Ostatní

One Response so far.

  1. Joni napsal:

    Some men might not reveal their signs because they don’t believe in it, too. Putting it on there does suggest that you place importance in it.I check my horoscopes constantly, but firmly believe them to be crap. How’s that for weird? Also, as Leo, EVERY one of my long term reihtionsalps has been with a Scorpio (okay, excepting the one Taurus). Both those signs? Supposedly incompatible with Leos.

Leave a Reply