Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Jak jsem psal včera, Kouty měly tu čest pořádat hned Mistrovství České republiky ve sjezdu horských kol. O tom jak trať asi vypadala jsem psal tady. Trať sice doznala několik změn, ale myslím, že nebyly nijak význámné.[more…]

Takže horní část start, lavice, double, velký double, doprava do lesíku, přes cestu, točka po sjezdovce, palba skok do lesa, prudká levá, hop hop, pod lano, levá točka, pravá točka, levá točka, schody, pravá točka, sešup na cestu, hned zase do lesa, odkloněná část, samé točky, kolmo sjezd kolem mě dolů, levá se schodem, odpočinková rovinka, 180pravá pod lanem, rovinka, 180 levá, 180 pravá pod lanem, esíčka, dropík, gapík, přejezd sjezdovky, sestupáček, točka do lesíka, palba na dřevěnou lavici, palba na 8m dvoják, hned za ním 3m dvojáček, palba na skok přes kamen s dopadem ve dvou variantách (ta delší varianta 12m) a cíl.

Asi taková byla trať :D 2700m dlouhá, časy v rozmezí 4-6minut. Závoďáci prasata, tam kde já jel na brzdách abych vůbec přežil, ostatní ještě šlapali, celou noc a ráno chcalo, všude mokro, bahno, sračky. Z odkloněných zatáček se rázem staly krásné klopenky. Všude vybržděná koryta, trať se může rovnout namotat jiná, protože co z ní zbylo je menší peklo na zemi.

img_1962

Výsledky si asi zase budu muset najít jinde, protože jsem dělal pískače na trati a vím tak kulový. Takže výsledky budou určitě někde na poharmtb.cz. Já jen vím, že eliťáky „překvapivě“ vyhral a mistrem čr se stal Adam Vagner. A Masters I vyhrál Vlastik Hynčica. Všem vítězům gratuluji, závodnici snad všichni v pořádku. Za mě dostává podnik 4* z 5 možných :D Ta jedna by mohla být za počasí, ale super bikový víkend v bike parku v Koutech na Desnou!

Tak a ještě mám opravdu hodně fotek ze závodu, tady na ně bohužel není místo. Link ke mě na Picasaweb:

https://picasaweb.google.com/108615383121169938300/MCRDHKouty2012

Kdyby někdo chtěl fotku ve full rozlišení, nechte třeba komentář.

 

 Přečteno:3269
Categories: Bike, Fotografování

2 Responses so far.

  1. Petr Sobala napsal:

    Posluž si:)

  2. tomaass napsal:

    Ahoj použiju jednu tvojí fotku na dirtbiker.cz, doufám, že to nevadí. Díky

Leave a Reply