• Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Kdo jste z Brna a navíc jezdíte na kole, možná víte, že se tu letos jezdí Brněnský pohár MTBO. Takové menší lokální nízkorozpočtové akce. Ale o to víc jsou super. Ve středu 13.6. se jel již pátý závod z 10 naplánovaných. Pro mě to byl druhý závod tohoto poháru a těšil jsem se.[more…]

Pátý závod se jel v okolí městské části Kohoutovice, v přilehlých lesích. Čekalo nás 20 kontrol, asi 7.5km nejlepší trasou a tedy 27min.  Počasí stále vypadalo na déšť, ale spadlo doslova pár kapek. Přesto byla účast nízká. Od Romanky jsem si pujčil jejího karbonovýho Pellsa. Ikdyž mi ve vel. M bylo hodně malé, jelo uplně skvěle a na trať mi stačil velký převodník o 38zubech. Bohužel jsem zklamal v orientaci a zajel jsem až 17. čas z 20 přihlášených. Ale body byly díky nízkému počtu startujících pěkné, takže jsem se v celkovém pořadí posunul o 12 pozic výše :)

Ve středu 27.6.2012 bude připraven 6. závod poháru, tentokrát u Ochozu u Brna, sprint na 10km. Bude to zajímavé, náročné, ale krásné. Snad se tam dostanu.

Kompletní informace najdete na webu: Brněnský pohár MTBO