Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Pořídil jsem si foťák, protože fotit na naši xlet starý kompakt je na prd a na mobil ještě horší. Takže jsem chtěl něco lepšího, ideálně focení+video, ale na to nejsou peníze. Optal jsem se Switche z love2ridebike.com co mi doporučí a spolu jsme na paladix.cz vybrali Canon EOS 350D za slušný peníze. A dneska tedy první testování.[more…]

Tento Canon pro mě znamenal první pořádný foťák. Spolu se zrcadlovkou mi ale došlo, že budu muset vrazit další nemalé peníze do příslušenství. Jen si to vemte. Foťák je potřeba v něčem nosit tzn. aspoň brašničku, lépe větší Camelback. Je potřeba na něco fotit, tedy koupit kartu. Fotky je potřeba někam ukládat a na notebooku mám asi 2GB volného místa tzn koupit externí harddisk a pak někdy časem třeba externí blesk s dálkovým odpalovačem, jiný objektiv. Už abych prodel RB, protože jinak nekoupím nic až do další výplaty.

K testování. Brněnské Netroufalky byla jasná lokalita, kdo nezná koukne přímo na web Bike Areny Netroufalky. Zrcadlovka podruhé v ruce, vůbec nevím co které čísilko znamená, takže těžce laboruju. Občas se něco povedlo, občas stávkovala technika. Ale přečtu si manuál a budeme s Canonem kamarádi ;) Ikdyž fotky nic moc, snad mi WP nezkazilo kvalitu.

 

 Přečteno:2994
Categories: Bike, Fotografování

Leave a Reply