Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Příběh velmi jednoduchý. Ve 2 v noci jsem se vrátil z piva s Machem a Andym a cestou domů mě nenapadlo nic jiného, než jít spát. Na bytě jsem zahlédl svůj nový spacák Husky s extrémem do -26°C a protože venku bylo asi -3, bylo jasno. Tak jsem se sebral a šel nad Ostopovice lehnout si k pozůstatkům Hitlerovy dálnice. [more…]

Spal jsem velmi na lehko, nefunkčně funkční triko, funkční tričtvrťáky a ponožky. Nafukovací karimatka Husky Frosty o šířce 2.5cm byla základ, spacák Husky Enjoy Long verze a toť vše. Víc nebylo třeba. Boty schovat do sáčku, zbytek oblečení do volného prostoru u nohou, zatáhnout tkaničky, nechat malý větrací otvor a spalo se.

Jednoduše napíšu „Spalo se dobře.“  A ten pocit po ránu, když jsem vystrčil hlavu ze spacáku a na obličej mi padaly vločky a přitom mi bylo krásně teplo…k nezaplacení :) Jen kdyby mě kolemjdoucí psi nechtěli sežrat. No spal jsem do půl osmé, ale dlouho jsem se přemlouval vylézt ze spacáku, protože jsem věděl, že bude zima. Takže oblékání akce rychlé ruce a šlo se domů na kafíčko.

Suma sumárům, spacák paráda, díky zmrzlé půdě ani špinavý nebyl. Poprvé jsem v něm spal jen na balkoně při 5stupních, takže jsem ho zase trochu otestoval. Asi jsem koupil dobře. :) A přidávám pár fotek z mobilu. Další fáze testování…snííííííh :)

 Přečteno:2508
Categories: Ostatní

Leave a Reply