Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Nadpis řekne více než tisíc slov. Normálně jsem se hecnul a letos už podruhé(!!!!) jsem byl na běžkách! A rovnou říkám, že do třetice to snad už nestihnu. Protože fyzička se se mnou rozloučila někdy v říjnu a od té doby jsem ji neviděl :D Jak jsem se měl v sobotu jste se dočetli posledně. Jak jsem se měl v neděli zjistíte teď. [more…]

O půl deváte mě vzbudil taťka jestli nechcu na běžky, že by počkal, jinak by jel už v 9. Brrr tak brzo. Tak jsem kývl, dál si kafe a před 11h jsme seděli ve vlaku na Ramzovou. Prošli jsme Petříkovem a nadávali si, že máme moc oblečení. A to jsme šli jak bratři v triku, šedý boty, černý kalhoty, týmovou bundu Cyklo Písečné, černé hulky a modročervenobílé lyže :D U Reska namazat, nasadit a pelášíme nahoru. Na to, že byla naděle a opravdu hezky, slunilo svítíčko, tak lidí bylo velmi málo. Aspoň nikdo neviděl jak mi to klouzalo a jak jsem se trápil :D

p1300682

Od Císařské boudy jsem si trochu zabrusil, ale stačilo malé, krátké stoupání a už jsem nemohl a trápil jsem dál během. Navíc nahoře docela foukalo a nadávání na přebytek oblečení se změnilo na nadávání v nedostatek nefuk vrstev. Každopádně jsme dojeli na Paprsek, lidí tu bylo víc, ale k pivu jsme si sedli v pohodě.

p1300693

Měli jsme ještě 2.5h čas než pojede vlak domů. Tak jsem se hecli a obešli jsme si alespoň „Malý Šengen“ a z něj rovnou na Císařskou boudu. Už mi začínaly docházet síly. Ještěže to bylo už jen z kopce. Moc mi to nejelo. Vzali jsme to novou zkratkou, sice stoupala, ale vyšli jsme nad sjezdovkou Pod Klínem a sjezdovka dolů za to stála. Dali jsme ještě pivo na cestu a hurá na vlak a domů.

p1300704

A večer mě čekala ještě cesta s Romankou do Brna, protože v pondělí do práce. A to už pak byla nuda.

Shrnutí. Běžky byly fajn, počasí až na vítr docela přálo, pivo bylo dobrý. Fyzička není dobrá. Vracím se zpět ke kolu, běžek letos stačilo. See you later :)

 Přečteno:2796
Categories: Další sporty

Leave a Reply