Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Tak a začnu se hrabat v událostech, které se staly během doby mého webové mlčení, protože bohužel nebyl čas publikovat.

Návrat do minulosti číslo 1: Plus One 2013

Plus One je unikátní běžecký závod. Možná některým už dle názvu došlo o co jde. Každý ročník se přidá jeden kilometr k délce tratě. Letos to byl třetí ročník a taky se běželi tři kilometry. A na to jsem si troufl i když jsem z běhání vypadl.

2013-06-15-19-32-15

Vypadalo to následovně. Bylo to v sobotu k večeru, u Brněnské přehrady za Sokolákem u hospody „U HŘÍBKU“. Chtěl jsem jet na kole a to jsem potřeboval pohlídat, tak jsem ukecal Macha, aby mi přijel fandit. Dali jsme sraz U Vesla a jelo se na start.  Tam se nás sešlo 28 běžců. Trať obsahovalo jeden menší kopeček po lesní pěšince a právě tento kopeček mi byl osudný, na něm jsem se propadl o takových 8 míst. Něco málo jsem dohnal z kopečka a po rovince. Ale ve výsledku to dalo „jen“ 13. místo.

Na to, že jsem běžel tak po 14 dnech, jsem byl spokojen. Uvidím na příští rok, jestli půjdu znovu. Taky záleží na místě, protože se závod koná pokaždé jinde.  Vyhlášení bylo na parníku na přehradě, ale to jsme s Machem už vynechali a dali si U Vesla raději pár piv. Potom následoval noční přesun domů přes Údolí oddechu a Kohoutovice a spát.

Takže díky organizátorům za pěkný závod, Machovi za fotky a doprovod a za rok třeba znovu. Odkaz na oficiální web závodu Plus One

 

 Přečteno:2274
Categories: Další sporty

Leave a Reply