Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Dnes jsem se konečně dostal k prvnímu testovacímu běhu v oblečení RonHill a botkách New Balance. Už nějakou dobu jsem měl v plánu omrknout jak to vypadá se sněhem na Rychlebských stezkách, protože počasí posledních dnů se sněhem neskutečně zahýbalo. Alespoň v nížinách. A když jsem se dnes probudil do krásně slunečného dne, bylo jasno. Dneska to půjde. [more…]

Místo oběda jsem si dal svačinu, vytáhl jsem z obalů RonHill oblečení, kompresní podkolenky Hilly a z krabice new New Balance a šlo se. Bundička má jen jednu malou kapsičku, tak akorát na klíče a kapesníčky. Leč klíče v ní hrozně skáčou. Kalhoty mají taky jen jednu kapsičku, do které se dají kalhoty sbalit a dostane instantní kalhoty v ledvince. Tak jsem do ni dal mobil a klíče. Trochu jsem se bál, že budou poskakovat a stahovat mi kalhoty. Leč nekonalo se, ani jsem o věcech nevěděl.

imag0251

Vyběhl jsem z České Vsi od obecního úřadu, k Řetězárně a odtud už jen do kopce přes koleje a do lesa a rovně vzhůru kolem lesního domova. Někde v půlce trasy už byl na cestě sníh a led. Doběhl jsem k rozcestí Potok Lubina a tady jsem se napojil na modrou směrem na Bílé kameny, abych ani ne po kilometru odbočil vlevo a zdolal posledních 500m k Rychlebským stezkám. Tohle byl nejhorší úsek, vyjeté stopy od lesní techny s pásy, krásně zmrzlé. Hodně blbě se běželo a dolů jsem to raději sešel pomalu pěšky.

imag0255

Ve výsledku jsem se na Stezky dostal z domu pod 40min, což na 6km stoupání není zlé. Čas půjde určitě ještě dolů až sleze sníh úplně. Cesta dolů byla horší, do kopce se běhá lépe než dolů. Celkově mi to dalo asi 11km běhu s časem 1h 15m.   Čekal jsem horší :) První pocit z oblečení je dobrý, už se těším znovu.

imag0256

 Přečteno:2577
Categories: Další sporty

Leave a Reply