Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Vůbec nevím co psát…prostě mé drahé RB jde do světa. Po dvou letech společného žití, plno zážitku, začinám brečet, jsem citlivka. Tohle fakt prožívám. Sice vím, že je lepší, když bude dál sloužit jinde, odvádět svou práci a dělat to co ho baví…jezdit a skákat. Ale citové pouto je silné.[more…]

Vidím to jako včera, kdy jsem během dne zjistil, že RB končí výrobu Monsterů, sehnal jsem rychle peníze a honem rychle objednat. A pak jsem 3týdny netrpělivě čekal a dočkal se…to bylo radosti. Spali jsme spolu v posteli a bylo nám krásně.

rbja

A pak jsem dokoupil zbytek komponent a složil ho…

nove_rb

…a pak jsem se na půl roku zmrzačil s páteří a bylo po ježdění a na chudáčka se jen prášilo. Ale byli jsme oba stateční a čekali až přijde naše chvíle a naše první projížďka. Konečně přišla, ikdyž já ještě skoro mrzák, už jsem to nevydržel a musel jsem ho jít vyvenčit aspoň po cestě po rovince párset metrů….

rb-prvni-jizda

Bylo to super, byl jsem nadšený…a tak jsem makal abych se dal rychle do kupy a mohl lítat i po lese…dočkal jsem se. Pak už to šlo samo, s radostí jde všechno líp…Rychlebské stezky:

rb_na_rychleby_challenge

Paprsek:

rb_paprsek

Dubnový Šerák ještě se sněhem:

rb_serak

Pojezdili jsme i na Dolní Moravě:

rb-dm

Jezdilo se i v Brně v létě v zime BAN žije stále:

rb-netro

rb-zima-brno

Ale o svého miláčka se prostě musíš starat, když tak dobře slouží a neprotestuje. Teplá sprška po dní na sněhu určitě příjde vhod:

rb_ve_vane

Prožili jsme spolu dva skvělé roky, plné super zážitků. Ale je na čase aby stejně dobře posloužil i dalšímu majiteli. Po Jesenicku a Brněnsku bude RB brouzdat Opavsko. Sice ho oplakávám, ale pro kolo je lepší když jezdí a dělá radost než aby bylo zavřené v krabici, zvlášť když ještě zdaleko není důchodce.

Měj se krásně miláčku, odpusť mi, že jsem tě prodal. Věřím, že nový pániček s tebou bude zacházet se stejnou láskou jako já. Nikdy na tebe nezapomenu, navždy v mém srdci. <3 <3 <3 :‘-(

 Přečteno:1950
Categories: Bike

One Response so far.

  1. martini napsal:

    chudacek oranzovej, stejne jako gt

Leave a Reply