Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Už asi po počtvrté jsme, čti Cyklo TJ Písečná, uspořádali poslední MTB závod Jesenického šneka. Závod na 37km s názvem Rally Horák Písečná. Opět poslední prázdninový víkend, obsadili jsme areál fotbalového hřiště a už to jelo. Celý den déšť, ostatně jako pokaždé tady, nenaděláme nic.[more…]

Od 8prezentace, kde jsem seděl já s Machem. Renda s Bobem zařizovali vše potřebné před závodem, takže teď měli spíše oddych. Ikdyž nachystat prezentaci taky byla fuška. A v 10h jsme vyhnali všechny závodníky do kopců mezi Písečnou a Rejvízem.Přes hnusné počasí se zúčastnilo asi 50 bikerů, takže celkem úspěch. A asi to byla makačka a vůbec se neprášilo. Všichni do jednoho přijeli jako prasata a tak ocenili možnost teplé sprchy! Vyhlásili jsme vítěze (výsledky jsou na webu Cyklo TJ Písečné, vydali tombolu, dali pár piv a panáků a jelo se dom. Teda já jel téměř hned po oficiální ukončení akce, protože jsem chtěl sledovat MS ve fourcrossu a fandit Romaně a dalším 8 čechům. Zbytek se notně zdržel.

Asi bych měl aspoň vypíchnout důležité týmové umistění… Mach 1. v kat A a celkově přijel jako druhý! Podobně skončil Jirka Kouřil 1. v kat. D následován Mirkem Sobalou na 2. místě. Celkem úspěšný domácí závod.

Na neděli byl nachystán dětský závod – Junior verze. Ale o tom příště.

 Přečteno:2344
Categories: Bike

Leave a Reply