Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

S těžkým srdcem prodávám své opečovávané kolečko. Tedy jen rám+vidlici+kola. Jezdil jsem na něm asi 1.5 roku, ale už je po záruce, stav perfektní!![more…]

Shrnutí:

RB Monster AM – 140mm, vel. XL, barva KTM Orange

s tlumičem X-Fusion O2 PVA – bez vaklu, nové vložky ok

hlavové složení Force, sedlovka RB, objímka, sedlo Velo, přesmykač Shimano LX.

Za tohle bych chtěl tak 10500Kč.

Komu by to bylo málo, můžu přihodit vidlici Marzocchi AM 4 150mm/20mm osa quickmaxle + představec Pells Jump … řekněme za 2200Kč.

A navíc ještě i kola přední: 20mm nába+zeslabované Sapim dráty+Remerx Masterdisk; zadní: nába Deore+Remerx Extreme Jumbo (zadní by chtělo vyměnit, ale ještě nějakou dobu poslouží)…řekněme tak 600Kč.

Za tento komplet tak 13000Kč? Cena luxusní ne? Pokud nejste gramaři a pracháči, do 7kkč se vejdete se zbytkem komponent a budete mít parádní endurko za 20tisíc. Parádní ne? Tak kupujte :)

 

 Přečteno:3887
Categories: Bike, Ostatní

2 Responses so far.

  1. Petr Sobala napsal:

    Díky za zájem, rám ještě mám, píšu mail!

  2. Stodůlka Jiří napsal:

    Dobrý den.Chtěl bych se zeptat jestli stále ješte prodávate ten set na ramu rb monster am ?Jestly by bylo mozně z toho setu prodat pouze jen Ram(s tlumičem),vidlici marzocchi AM 4 2006 a hlavové složení .Kola,sedlovku bych si dal ze sveho starého kola a potom dál vše vylepšoval.Jakou by jste si představoval cenu za tyto tři veci ? Osobně bych to pak od vás mohl koupit přistí měsíc osmeho mam vyplatu tak se jen předem ptam jestli inzerát je stale aktualni.Nakonec jsem se prave rozhodl prave pro ten česky rám protože na něj sou dobré reference.Jak je na tom prosim vas ta vidlice a jakém je stavu (co se týče funkčnosti) ? a celkove i ram jestli nema nejakou prasklinu, atd.(oděrky od kaminku me nevadi s tim počitam) Kdyžtak jestli mate nejake dalši fotky z blizka mužete poslat . Kdyžtak me kontaktujte na email StodulkaJiri@seznam.cz protože nejak mi to nejde na vaš email nic-nechci@seznam.cz odeslat :P Tak zatim S pozdravem Stodůlka Jiří

Leave a Reply