• Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Tak jsem si dnes vzpomněl, že jsem byl na Jesenickém zimním triatlonu (3. ročník) fotit a ještě jsem vám tu nedal fotky. Takže to musím napravit a udělám to stručně a jasně. Minimum psaní a hromada fotek uvnitř.[more…]

Takže takto. Organizace byla super, zajištěný autobus z Karlovy studánky, kde byl start. Počasi naprosto luxusní, možná až moc, teplota nad nulou, sluníčko, azuro, parádní výhledy. Parádička. Všude hromada lidí, kteří zavazeli, ale to se dalo čekat v slunečnou neděli.Taťka s Andym závodili, já si fotil a občas fandil.

A teď info k závodu:

9km stoupání na kole z Karlovy Studánky na Kurzovní chatu, tady 2*4km okruh na běžkách a na závěr tenisky a vyběhnout na Praděd a zpátky na Kurzovní do cíle.

Oficiální stránky: Viessmann – Jesenický zimní triatlon – výsledky, velká fotogalerie od všech

Díky organizátorum za jejich dobře odvedenou práci a příští rok snad taky pojedu :)