Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Webdesign/Internetový marketing

Nějaký ten rok se zajímám o tvorbu webu, funguji hlavně na WordPressu. Vytvořil jsem pár webů s nízkými náklady, ale fungují tak, jak je potřeba a svou funkci plní skvěle.

Nové internetové stránky vznikají na základě čistého HTML a CSS. Jinak nasazuji populární redakční systém WordPress, který je velmi intuitivní, plně lokalizován do češtiny a hlavně je volně dostupný (samozřejmě také volně šiřitelný). Další výhodou WordPressu je existence množství free šablon a ani případné vytvoření vlastní není extra složité.

Víc než samotné tvorbě webu se věnuji optimalizaci pro vyhledávače, celkově propagaci na internetu a hlavně pak linkbuildingu. Ve známé Brněnské internetové agentuře jsem působil dva roky jako linkbuilder pro nejrůznější klienty. Díky úzkému kontaktu s kolegy jsem získal nové znalosti a zkušeností v oblasti SEO a copywritingu. Od roku 2013 jsem spojil své dva koníčky a začal jsem pracovat v prodejně s jízdními koly na pozici správce eshopu. Tzn. že jsem dostal na starost kompletní zprávu eshopu. Náplní nového zaměstnání je plnění eshopu novým zbožím, popisky produktů, propagace na internetu, sledování porovnávačů zboží, on-page  a off-page úpravy, změny v grafice a v rámci možnosti dodaného systému taky změny funkční. A mimo to samozřejmě vyřizování objednávek.

Ani při této činnosti nezahálím a stále své znalosti rozvíjím. Především díky facebooku, kde stačí mít zdvižený palec na správných stránkách, mám veškeré novinky a aktuální články ze světa online marketingu jako na dlani.

Pokud se domníváte, že potřebujete novou internetovou prezentaci pro svou firmu, nebo jen potřebujete konzultaci, není nic jednoduššího, než se překliknout do kontaktu a napsat mi.

 

Cyklo TJ Písečná web z roku 2009

Cyklo TJ Písečná

Asi první web, když jsem si začal hrát s kaskádovými styly. Web pro náš tým Cyklo TJ Písečná, někdy z roku 2009. Běžely poměrně krátkou dobu na freedoméně a vzápětí byly nahrazený webem od Vogo.cz běžícím na Joomle. Bohužel se nikdo nestará o obsah, takže aktuality jsou rok staré…

WWW: http://www.cyklotjpisecna.cz/

 ZH_Casovka2010

Zlatohorská časovka MTB 2010

Úplně jednoduchý web, který jsem na rychlo udělal pro jediný účel. Zobrazování aktuálních výsledků závodu. Kdy jsem seděl v cíli a posílal na web aktuální výsledky. Ty se díky automatickému refreshi zobrazovaly v místě vyhlášení na monitoru.

WWW: Nejsou spuštěny

Goldtour2010

Goldtour Zlaté Hory – 2010

Tyto stránky jsem dostal na starost někdy v roce 2010. Jde o web amatérského seriálu silničních časovek v okolí Zlatých hor. Nízkonákladové, jednoduché, na freehostingu s doménou třetího řádu, čistě html a css.

WWW: http://goldtourzlatehory.unas.cz

 ChataPodStrani2012

Chata Pod Strání

Kompletní redesign několik let staráho webu, kde jsem dokonce používal Comic Sans. Jednoduchý, funkční web s nabídkou ubytování. Textů se prosím nelekejte, nejsem moc dobrý pisálek.

WWW: http://chatapodstrani.wz.cz

 Velochudej2012

Cyklo prodejna Velo Chuděj

Kamarád Marek Chuděj mě poprosil o vytvoření webu pro jeho obchod se sportovními potřebami, hlavně pro cyklisty. Takže jsem mu vytvořil takovýto jednoduchý, nízkonákladový, ale funkční web. Od A po Z.

WWW: http://velochudej.cz/

 RomanaLabounkova2013

RomanaLabounkova.com

Nejnovější projekt pro českou elitní bikrosařku Romanu Labounkovou, kterou asi znají znají všichni bikeři. Požádala mě o oficiální stránky. Tak jsme k tomu sedli a vytvořili to co vidíte. Jsou již spuštěné, bohužel se již delší dobu ladí obsah a pár detailů. Snad bude brzy plně funkční.

WWW: http://www.romanalabounkova.com/

Fotografování

 Přečteno:1899