Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Je neděle, měl bych se dělat seminárky a prezentace do školy. Ale tyto stránky jsou zajímavější projekt. Jak vůbec vznikly… Chtěl jsem si udělat radost, takže jsem si objednal pár blbostí na kolo a když jsem byl v placení online, rovnou jsem si zaplatil hosting s domenou s tím, že něco už vymyslím :D Tak jsem vymyslel toto a uvidím jestli to za rok bude mít trochu úspěch, bude mě to stále bavit a prodloužím hosting.[more…]

O čem se dečtete? Těžká otázka… s jednoduchou odpovědí. O všem! Inspirací mi je jihočeský blázen Čárys. Zúčastním se zajímavé akce (bike, geocaching, lezení, grilovačka, sněžnice,…….) bude článek. Bude se dít něco extra v cyklistice, zmíním se. Budu se chtít vypovídat, či zanadávat najdete to tady. Občas i něco o webdesignu či seo. A aby toho nebylo na čtení a koukání málo, budou mě články zásobovat mí přátelé. Tedy doufám, že mi občas něco dodají :) Pokud ano, najdete tady články i o závodech světové úrovně. Už mám slíbené psaníčko ze UCI Supercrossu Chula Vista ;)

Teď, když mě omluvíte, jdu nachystat nějaké starší věcí pro prvních pár článků. Pravidelnost vydávání ještě není, uvidím kolik bude materiálu. Takže zůstaňte naladěni!

Let’s fun begin!

 Přečteno:1211
Categories: Ostatní

Leave a Reply