Sponsors

  • Cyklistický oddíl Cyklo TJ Písečná
  • Specialized Concept Store Svorada Brno
  • Cyklo prodejna XCR Svorada Brno
  • Wedos.cz - profesionální hosting pro váš web

Myslím si, že život je dost o náhodách. Nikde nevíš, kde tě co potká. Když potkáš něco špatného a ustojíš to, posilí tě to. Když něco dobrého, máš radost. A já si takle náhodou přišel k slušivému běžeckému oblečení RonHill. Vůbec  nevím jak, kde na mě Pavel Baběrád přišel. Ale přišel mi od něj email. Málem skončil s dalšími spamy v koši, ale přečetl jsem si ho. Ještěže tak. [more…]

imag0246

Předmět emailu „hledám zájemce o testování oblečení RonHill a Hilly“ mě zaujal a tak jsem neváhal a odpověděl. Podmínky se mi líbily, oblečení vypadalo dost dobře, ceny také slušné. Bylo rozhodnuto, pořídím komplet výbavu na běhání. Hlavně jsem chtěl nové boty, ty bohužel v ramci testování nejsou, protože je RonHill nedělá. Tak jsem si s Pavlem po pár mailech domluvil schůzi u něj ve skladu. V pátek jsem tam po zkoušce šel. Sklad zajímavý, hromada oblečení ve velké garáži. Nemá totiž kamenou prodejnu, pouze e-shop. Takových případů jsem viděl jíž více, takže mě to nepřekvapilo.

dsc02818

Tak jsem si nakonec vybral bundu RonHill Vision Windlite, k tomu kalhoty RonHill Trail Microlight, kompresní podkolenky Hilly a na nohy jsem zvolil botky od New Balance.

Spokojený jsem odešel, Vánoce v únoru jsou fajn.

Dneska jsem v tom došel alespoň do posilovny, zítra se snad dostanu k běhání. Jsem zvědav. Mám dva měsíce na testování, pak musím sepsat názor na běžecké oblečení RonHill. Zatím se mi zamlouvá, uvidím časem.

dsc02812

A kdyby jste také chtěli testovat, není problém, napište rychle Pavlovi na email. Kontakt a všechno zboží naleznete na jeho eshopu Babos-Sports.cz

Díky Pavel Baběrád a RonHill za podporu.

 Přečteno:3556
Categories: Další sporty

One Response so far.

  1. martini napsal:

    v poharkach beham a stejne te dostanu :)))))) taky by se mi libilo…

Leave a Reply